Wesele Ani i Marka w Koszalinie

Marcina i Kubę możemy polecić każdemu, komu zależy na udanym weselu. Od pierwszego spotkania byliśmy przekonani co do wyboru. Szczególnie urzekła nas otwartość na nasze pomysły i wrażliwość na potrzeby niektórych gości.
Najogólniej mówiąc wesele było świetne. Wiele osób stwierdziło nawet, że najlepsze na jakim było (i nie mówili tego z grzeczności). Muzyka została bardzo dobrze dobrana, wesołe zabawy sprawiły, że wśród obecnych wytworzył się unikalny klimat. Najlepiej pracę Marcina i Kuby podsumowali goście, którzy przed weselem obawiali się naszego nowatorskiego „wodzirejskiego” rozwiązania, argumentując to nieodzownym „jak to wesele bez orkiestry”. Po weselu zgodnie przyznali, że bardzo dobrze się bawili i stwierdzili „nieważna jest orkiestra, tylko dobra muzyka i ktoś kto umie bawić ludzi”.
Chcielibyśmy szczególnie podkreślić, że zabawy były tak wyważone, że nikt nie został podczas nich ośmieszony. Osoby, które przybyły bez osoby towarzyszącej, starsi i młodsi mogli się wyszaleć na parkiecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Marcina i Kubę i szczerze bardzo ich polecamy.


zdjęcia wykonał Jacek Marcinkowski